20-06-22
Czersk. ZDJĘCIA
Zakończenie roku Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Czersku połączone z przywitaniem lata

W niezwykle uroczym miejscu, na polanie przy leśnictwie Malachin odbywa się dzisiaj (20.06) spotkanie z okazji zakończenia roku i przywitania lata. Dwa wielkie namioty, w środku stoły przyozdobione kolorowymi, polnymi kwiatami, w górze wiszące białe lampiony. Do stołów zasiadło 125 słuchaczy UTW oraz zaproszeni goście.


W programie dzisiejszego spotkania krótkie podsumowanie roku oraz podziękowania dla najbardziej zaangażowanych. W części artystycznej wystąpią koleżanki z naszego kabaretu. Będzie dużo muzyki i tańca. Astronomiczne i kalendarzowe lato rozpoczyna się za kilka godzin, piosenką Lato....lato przywitamy ten ważny dla wszystkich dzień . 

Będą nagrody dla najbardziej kolorowych, kwiecistych strojów oraz wianków. W menu obiad oraz kawa i ciasto. Mimo, że prognoza nie jest optymistyczna mamy zamiar dobrze się bawić.

Zakończenie roku nie oznacza, że nie będziemy się spotykać, nie będzie tylko zajęć edukacyjnych. W okresie od VII - IX realizowane będą wyjazdy jednodniowe nad morze, 5 dniowa wycieczka w Karkonosze, rajd rowerowy oraz baseny.

Jesteśmy wdzięczni nadleśniczemu Nadleśnictwa Czersk panu Rafałowi Adamkowskiemu za udostępnienie miejsca oraz użyczenie namiotów.

Zarząd UTW

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.