21-06-22
Czarna Woda. ZDJĘCIA
Zakończenie sezonu piłkarskiego KS WDA Czarna Woda

W niedzielę 19 czerwca zawodnicy Wdy rozegrali ostatni mecz sezonu. Samo spotkanie było smutnym podsumowaniem więcej niż słabych występów żółto-niebeskich w zakończonym sezonie. Połączenie braku zaangażowania oraz skuteczności w przebiegu rundy wiosennej jak również  jesiennej sprawiły, że po letniej przerwie ponownie przyjdzie nam grać na poziomie b-klasy.


Po spotkaniu miało miejsce tradycyjne zakończenie, w trakcie którego zebrani zawodnicy oraz kibice mogli wysłuchać podsumowania sezonu, którego dokonali trener Sebastian Jędrzejewski oraz prezes klubu Arkadiusz Gliniecki.

Bardzo miłą i wzruszającą chwilą było pożegnanie gospodarza naszego obiektu Bogusława Narlocha, który po 26 latach pracy na Stadionie Miejskim przechodzi na zasłużoną emeryturę. Korzystając z okazji raz jeszcze pragniemy życzyć Bogdanowi spokoju ducha, zdrowia oraz realizacji wszystkich marzeń.

Słowa podziękowania za zorganizowanie niedzielnego spotkania integracyjnego z pewnością należą się:

- pani Monice Gaszkowskiej,

- pani Iwonie Sturmowskiej,

- Bogdanowi Narlochowi.

Szczególne słowa podziękowania za nieustanne wsparcie (w różnej formie) kierujemy do naszego przyjaciela oraz najwierniejszego kibica, Romana Gaszkowskiego.

DZIĘKUJEMY!

Przed nami czas wypoczynku oraz przemyśleń. Mamy nadzieję, że po przerwie letniej spotkamy się w pełnym gronie na kolejnym meczu Wdy. DO ZOBACZENIA!                                                                  

Mat. KS Wda Czarna Woda

Foto: Natalia Wiśniewska

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.