23-03-19
Gm. Czersk. Relacja
ZAPĘDOWO WITA WIOSNĘ

Dnia 21 marca 2019r. dzieci oraz młodzież sołectwa Zapędowo wraz z Domem Kultury, Sołtysem oraz OSP Zapędowo przywitali wiosnę nad rzeką Brdą w Nadolnej Karczmie.

Główną atrakcją był przewóz dzieci i młodzieży z Domu Kultury do Nadolnej Karczmy wozem strażackim, którego kierowcą był SOŁTYS za przewodnictwem KOMENDANTA OSP ZAPĘDOWO. Po przywitaniu wiosny zasiedliśmy wszyscy do wspólnego ogniska i piekliśmy kiełbaski.

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom, młodzieży oraz rodzicom dzieci za mile spędzony czas. Szczególne wyrazy podziękowania kierujemy do naszych niezawodnych strażaków za przygotowanie ogniska oraz opiekę nad naszymi dziećmi. Zaś naszym najmłodszym milusińskim oraz p. Ani dziękujemy za przygotowanie przepięknej Marzanny.

Miłą pamiątką z tego radosnego dnia są piękne zdjęcia wykonane przez Studio fotograficzne AFA AGATA DOBROWOLSKA. Pani Agato dziękujemy z całego serca. A przepiękne miejsce do spędzenia tego czasu udostępnił nam  p.K.Rominski za co również serdecznie dziękujemy.                                                

SOŁTYS SOŁECTWA ZAPĘDOWO

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.