Ogłoszenie
Zapraszamy do Zaocznego Liceum Ogólnokształcącego w Łęgu

W Zaocznym  Liceum Ogólnokształcącym nauczanie odbywa się wyłącznie w weekendy – w soboty i niedziele. Dzięki temu słuchacze mogą uczyć się bez większych wyrzeczeń i bez znacznego reorganizowania swojego codziennego życia. Mogą bez problemu zajmować się swoimi zawodowymi i domowymi obowiązkami. W szkole czeka na nich profesjonalna kadra nauczycielska, która stwarza przyjazne warunki do zdobycia średniego wykształcenia.

Oferta Zaocznego Liceum Ogólnokształcącego w Łęgu z założenia skierowana jest do osób dorosłych. Jednak naukę w takiej szkole kontynuować mogą także osoby, które przerwały edukację w dziennym liceum lub technikum, czy też ukończyły ośmioklasową szkołę podstawową. Dzięki temu w zaocznym liceum dla dorosłych kształcić się mogą także osoby młodsze.

Zajęcia w tej szkole odbywają się średnio dwa razy w miesiącu od września do czerwca. Jest to z pewnością bardzo ważne dla osób pracujących w tygodniu, gdyż aby zdobyć dodatkowe wykształcenie, nie muszą one rezygnować z pracy.

Zaoczne Liceum Ogólnokształcące to jednak przede wszystkim sposób na lepszą pracę i rozwój osobisty. Brak średniego wykształcenia może być bowiem problemem dla tych osób, które chciałyby awansować na wyższe stanowiska. Zaoczne liceum to też olbrzymia szansa dla każdego, kto przerwał edukację w dziennym liceum czy technikum i ma obecnie problem na rynku pracy z powodu braku odpowiednich kwalifikacji. Osoby kończące zaoczne liceum mogą zdawać egzamin maturalny oraz  kontynuować naukę w szkołach policealnych lub rozpocząć studia na wybranym kierunku.

Z całą pewnością Zaoczne Liceum Ogólnokształcące jest doskonałym rozwiązaniem dla wielu osób, szczególnie we współczesnym, szybko zmieniającym się świecie. Zdobycie wykształcenia średniego otwiera bowiem wiele nowych możliwości rozwoju osobistego i zawodowego.

Kontakt:
e-mail: [email protected]  
tel. 510 230 397

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.