18-02-20
Powiat chojnicki. Impreza w Centrum Park w Chojnicach przy ulicy Huberta Wagnera 1
Zapraszamy na XVI Powiatowe Targi Edukacyjne
"Akademus" w Chojnicach

26 lutego 2020 roku odbędzie się już szesnasta edycja targów.

W tym roku przestrzeń targów zostanie podzielona na dwie strefy tj. STREFĘ WYSTAWCÓW z bogatą ofertą szkół wyższych i policealnych oraz STREFĘ INFORMACJI, gdzie uczestnicy targów będą mieli okazję uzyskać odpowiedzi na wiele pytań dotyczących planowania przyszłości edukacyjno-zawodowej.

W STREFIE INFORMACJI wśród wystawców znajdą się specjaliści z wydawnictwa „Perspektywy”, doradcy zawodowi z PUP w Chojnicach, PP-P w Chojnicach i ze Szkolnych Ośrodków Kariery w powiecie chojnickim, przedstawiciele Lokalnego Puntu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Chojnicach, a także specjaliści wojskowi z WKU w Człuchowie, którzy mają wiedzę m.in. na temat rekrutacji na studia wojskowe.

Organizatorzy cały czas dbają o to, aby targi spełniały jak najlepiej funkcję wspierania młodych ludzi w procesie podejmowania decyzji o wyborze dalszej ścieżki edukacyjno-zawodowej.

Targi będą odbywały się w dwóch turach:

I tura w godzinach: 9.00 – 11.30;

II tura w godzinach: 11.30 – 13.00, w hali sportowej Centrum Park w Chojnicach, ulicy Huberta Wagnera 1.

Całość organizowana jest pod egidą Starostwa Powiatowego w Chojnicach.

Honorowy Patronat nad imprezą sprawuje wydawnictwo „Perspektywy”.

Współorganizatorami są Wydział Edukacji i Sportu Starostwa Powiatowego w Chojnicach oraz Szkolne Ośrodki Kariery „Kreator” z Chojnic i „Młodziak” z Czerska.

Serwis www.kierunkistudiow.pl  objął patronat medialny nad imprezą.

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Alina Urbańska
doradca zawodowy, powiatowy konsultant
ds. doradztwa edukacyjno-zawodowego

Starostwo Powiatowe w Chojnicach

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.