11-10-19
Czersk. Podziękowanie za wsparcie
Zbiórka na walkę Tosi z nowotworem zakończona

Publikujemy wpis rodziców (poniżej) małej Tosi z Czerska, która zachorowała na nowotwór oka. Od 24 września br. udało się zebrać 920 tys. zł na leczenie dziecka w USA, które już tam przebywa.„Jesteśmy w szoku! Moc Waszej pomocy zupełnie nas zaskoczyła!

Na początku zbiórki byliśmy przerażeni. Choroba pojawiła nagle, a my nie wiedzieliśmy, czy uda nam się zebrać kwotę niezbędną do tego, by ratować oczko Tosi. Teraz, kiedy leczenie się rozpoczęło, a my jesteśmy zabezpieczeni na całą terapię możemy skupić się na tym, co najważniejsze: naszej córeczce, która toczy najważniejszą walkę w swoim życiu.

Podjęcie tej walki było możliwe dzięki Wam! Wasze zaangażowanie, udostępnienia, każde dobre słowo, które pomogło w najtrudniejszych chwilach.

Wiemy, że przed nami trudne leczenie i walka, której wynik ciężko przewidzieć. Wierzymy jednak, że starania lekarzy i siła naszej malutkiej Tosi to gwarancja zdrowia.

Jeszcze raz bardzo dziękujemy!” – brzmi wpis rodziców.

Więcej o historii Tosi –
TUTAJ

(red), siepomaga.pl

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.