2-12-19
Czersk. Życzenia
Zbiórka żywności w Czersku.
546 kg – dziękujemy!

W dniach 29-30.11.2019 uczestnicy oraz pracownicy WTZ Czersk brali udział w Świątecznej Zbiórce Żywności organizowanej przez Bank Żywności w Chojnicach. Za to, że od wielu, wielu lat możemy brać udział w tej akcji dziękujemy pracownikom Banku Żywności z panią dyrektor Kingą Przełożną na czele. 

W tym roku wspierali nas Państwo w marketach " Netto" oraz " Biedronka" ( ul. Dworcowa). Pragniemy podziękować wszystkim Państwu, którzy wsparliście nas, dziękujemy za hojność, ofiarność i życzliwość...  Po raz kolejny, jak co roku czuliśmy to , że możemy liczyć na społeczność, w której żyjemy. Razem zebraliśmy 546 kg żywności!

Żywność ta zostanie przeznaczona całkowicie  na potrzeby naszych podopiecznych i to w ich imieniu najbardziej dziękuję!

Drodzy Państwo, wczoraj rozpoczęliśmy czas adwentu ,  czas oczekiwania na Boże Narodzenie - " Jest takie czekanie, które jest już spotkaniem" - i już teraz składamy Państwu najserdeczniejsze życzenia zdrowych, błogosławionych Świąt!

mat. Renata Breszka

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.