12-02-18
Czersk. Peugeot rozbił betonowy płot, auto zatrzymało się tuż przed biurem znajdującym się za ogrodzeniem
Zderzenie dwóch samochodów
na Wielewskiej w Czersku

Jedna osoba w szpitalu, dwa rozbite auta oraz zniszczone ogrodzenie – to bilans dzisiejszego (12.02) wypadku drogowego na ul. Wielewskiej w Czersku. Do zderzenia dwóch pojazdów doszło po godz. 11. 00.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący vw passatem (mieszkaniec gm. Czersk), skręcając w lewo - w ul. Czesława Miłosza - zajechał drogę jadącemu z naprzeciwka, od strony Karsina, kierującemu peugeotem 407.  W konsekwencji doszło do zderzenia pojazdów. Peugeot w wyniku kolizji wjechał w przydrożny betonowy płot - popękały dwa przęsła, a samochód zatrzymał się tuż przed biurem znajdującym się za ogrodzeniem.

W wyniku zderzenia najbardziej ucierpiała pasażerka peugeota – z bólem kręgosłupa trafiła do szpitala. Kierujący samochodami uczestniczącymi w stłuczce nie odnieśli obrażeń, byli trzeźwi.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja, która ustala okoliczności zdarzenia.

Trasa Czersk  - Karsin była przez ponad trzy godziny zablokowana.

(red)

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.