28-01-20
Czersk. Jeden z kierujących trafił do szpitala
Zderzenie motocykla z rowerem

Dziś (28.01) rano (ok. godz. 6.00) na skrzyżowaniu ul. Piotra Ferensa z ul. Królowej Jadwigi doszło wypadku z udziałem motocykla oraz roweru.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący rowerem, 61-letni mieszkaniec Czerska, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu wyjeżdżając z ul. Kr. Jadwigi na ul. Ferensa i został potrącony przez kierującego motocyklem, który jechał w kierunku miejscowości Odry. Motocyklem kierował 27-letni czerszczanin. W wyniku zderzenia jednośladów do szpitala trafił rowerzysta. 27-latek został przebadany na zawartość alkoholu, był trzeźwy, a od 61-latka została pobrana krew do badań laboratoryjnych.

Kierujący rowerem z obrażeniami głowy został przetransportowany do szpitala. Mężczyzna z motocykla nie odniósł poważnych obrażeń, nie wymagał hospitalizacji. Był trzeźwy.

Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego, straż pożarna oraz policja, która ustala okoliczności zdarzenia.

Droga była nieprzejezdna przez dwie godziny.

(red), KPP Chojnice

 

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.