22-10-19
Czersk. 3:1 dla Zielonych
ZIELONI ŁĄG PUNKTUJĄ

W niedzielne południe do Łęga zawitała drużyna Orkan Huta, która mierzyła się z miejscowym zespołem Zielonych Łąg.

Mecz sąsiadów z tabeli zapowiadał się ciekawie i taki był. Pierwszą bramkę po kontrze strzelili goście z Huty, lecz pierwsza połowa kończyła się wynikiem remisowym (1:1) po uderzeniu z dystansu Michała Karcza z Zielonych Łąg.

Druga połowa to przewaga gości do momentu kiedy to ich zawodnik otrzymał czerwoną kartkę za faul na zawodniku Zielonych Łąg. Od tej chwili próby ataku miejscowych na bramkę Orkana Huta przyniosły efekt w postaci upragnionego gola Karola Narlocha. W końcówce jeszcze rzut wolny dośrodkowanie i błąd bramkarza wykorzystuje Michał Karcz ustalając wynik meczu 3:1 dla Zielonych Łąg.

Zobacz radość (TUTAJ) zawodników z Łęga po meczu, to ich druga wygrana po blisko dwóch latach. Brawo Zieloni - zaczynacie punktować jest dużo lepiej niż w zeszłym sezonie i oby tak dalej.