28-06-21
Gm. Czersk. Zieloni Łąg
Sezon 2020/21 zakończony

W sobotę 26.06.2021 drużyna Zielonych Łąg ,prowadzona przez Zbigniewa Bieska udała się do lidera tabeli Gdańskiej B klasy gr.IV.

Przed meczem Pani prezes Magdalena Danecka w imieniu klubu Zielonych Łąg wręczyła puchar i dyplom z gratulacjami za awans Uni Klawkowo do A klasy.

Brawo dla zwycięzców i powodzenia w przyszłym sezonie!

Mecz rozpoczynamy bardzo skoncentrowani i zmotywowani. Unia atakuje my staramy się wyprowadzać kontry i właśnie po jednej z nich zdobywamy gola autorstwa Olivera Kułakowskiego. Niespodzianka prowadzimy z liderem. Stylu gry nie zmieniamy, gospodarze naciskają coraz mocniej i jeszcze przed przerwą wyrównują. Pierwsza połowa: 1-1.

Podopieczni trenera Jacka Radziewicza w drugiej połowie nie zwalniają, ataki przeprowadzają ze zdwojoną siłą. Po jednej z akcji obejmują prowadzenie i Zieloni Łąg przegrywają 2-1. Trener ,,Koniczynek" Zbigniew Biesek przeprowadza zmiany. Unia nie odpuszcza, a zmiany w Zielonych Łąg nie poprawiają ich sytuacji. Unia strzela kolejnego gola i jest 3-1. To już końcówka meczu sędzia odgwizduje karnego dla gospodarzy, którego nie wykorzystuje po wspaniałej interwencji kapitana Tomasza Daneckiego. Jeszcze jeden atak i Unia Klawkowo ustala wynik meczu na 4-1. Sezon kończymy na przedostatnim miejscu, lecz ze świadomością że idziemy w dobrym kierunku. Jest progres i to widzą też nasi przeciwnicy którzy nam o tym mówią.

Do Klawkowa pojechaliśmy w następującym składzie:
Prezes/ kierownik drużyny
Magdalena Danecka

Trener, Zbigniew Biesek

Zawodnicy:Tomasz Danecki, Dawid Kiżewski, Mikołaj Bakhaus, Grzegorz Danecki, Przemysław Kurszewski,Maciej Kaszubowski, Oliver Kułakowski, Kamil Solecki, Krystian Górnowicz, Rafał Piekarski, Mateusz Regulski, Michał Żygowski i Paweł Stachowicz

W sezonie 2020/21 wygraliśmy 3 spotkania, 1 zremisowaliśmy, a pozostałe 20 przegraliśmy. W stosunku do 2 poprzednich sezonów jest lepiej.

W tym sezonie grali:
Paweł Prill, Michał Karcz, Rafał Kurszewski, Jacek Klaman, Kamil Wyskida, Jakub Kiżewski i osoby które klub opuściły z różnych przyczyn.

Dziękujemy każdemu z zawodników za poświęcony czas.

Ponadto dziękujemy wszystkim, którzy nas wspierali na meczach (Kibicom) i sponsorom, fotoreporterom, oraz osobom z zabezpieczenia medycznego naszych meczów domowych.