KOMUNIKAT

Zostań lokalnym Herosem w Gminie Czersk!

Wolontariusz Szlachetnej Paczki to LOKALNY HEROS! Dlaczego? Bo to on dzięki swojemu zaangażowaniu w pomaganie realnie zmienia historie rodzin w potrzebie. Tylko w 2017 r. do projektu włączyliśmy ich ponad 20 tys., a wartość materialna pomocy przekazanej im w ramach Paczki wyniosła prawie 54 mln zł! Nie byłoby to możliwe bez pracy i energii drużyny SuperW. Życie ubogich rodzin, niepełnosprawnych czy samotnych seniorów może zmienić się dzięki Tobie! 

Jako SuperW: 

·         Będziesz współtworzył rejon SZLACHETNEJ PACZKI – grupę wspaniałych wolontariuszy 

·         Dotrzesz do najbardziej potrzebujących rodzin i połączysz ich z darczyńcami, którzy pragną im mądrze pomóc. 

·         Razem z Liderem i innymi SuperW zorganizujesz Finał SZLACHETNEJ PACZKI.

·         Po Finale dalej pracujesz z rodziną - w kolejnych miesiącach wolontariusz wraca do rodziny, by towarzyszyć jej w odkrywaniu zasobów i prowadzić ku samodzielności. 

Dlaczego warto? 

·         WPŁYW 

„Dołączyłam do Paczki, ponieważ szukałam miejsca, gdzie mogłabym pomagać innym i dobrze spożytkować swój wolny czas.” - SuperW Justyna 

Zmieniasz świat wokół siebie, dajesz impuls do zmiany potrzebującym, pomagasz tym, którzy często mówią o sobie, że świat o nich zapomniał. To, co robisz, ma wielki sens!  

·         ROZWÓJ 

„Tak naprawdę uczysz się rzeczy, o których w życiu byś nie pomyślał, że wolontariat tyle może w ogóle dać. Możemy się sprawdzić w promocji, logistyce, wdrożeniach, szkoleniach.” - SuperW Karolina 

Zwiększasz swój potencjał, zdobywasz unikalne kompetencje cenione przez pracodawców: zarządzanie projektami i zespołem, planowanie, komunikacja, motywacja.  

·         LUDZIE 

„Szlachetna Paczka to projekt, dzięki któremu poznaje się wielu wspaniałych ludzi. To dzięki nim ten projekt jest tak magiczny i tak wspaniały.” - SuperW Sebastian 

Nawiązujesz wartościowe znajomości z najważniejszymi osobami w Twojej okolicy, co może owocować owocnymi relacjami osobistymi, zawodowymi czy biznesowymi.  

Co zyskasz?  

ü  Rozwój osobisty i cenione kompetencje, które sprawią, że będziesz atrakcyjnym kandydatem dla każdego pracodawcy – zarządzanie, organizacja eventów, praca projektowa

ü  Umiejętności interpersonalne i komunikacyjne, czyli kluczowe składniki każdego sukcesu.

ü  Wpływ na otoczenie, lokalną społeczność.

ü  Sieć kontaktów biznesowych, artystów, urzędników, lokalnych biznesmenów.

ü  Narzędzia i zasady mądrej pomocy, które uczynią Cię liderem w życiu społecznym!

Zgłoś się, jeżeli:

- Ideały są dla Ciebie ważne i pragniesz zmieniać świat

-  Wyzwanie, to dla Ciebie szansa na rozwój

-  Potrafisz współpracować z innymi – jesteś otwarty na drugiego człowieka

-  Masz motywację do rozwoju i chcesz podjąć wysiłek – jesteś gotowy, by intensywnie pracować

-  Masz skończone 18 lat.   

 

Zgłoś się już dziś na www.superw.pl!

Weronika Plichta
Lider Rejonu

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.