27-11-22
Czersk. LICEALIADA – finały 29 listopada
ZS Malachin lepszy od LO Czersk

Drużyna ZS Malachin.

W meczu piłki ręcznej chłopców uczniowie ZS Malachin okazali się nieznacznie lepsi od licealistów z Czerska.

Spotkanie w ramach licealiady, rozegrane zostało w czwartek 22.11 w naszym obiekcie. Od początku drużyna z Malachina przejęła inicjatywę i po dziesięciu minutach gry prowadziła kilkoma bramkami. Pod koniec pierwszej połowy podopieczni Roberta Pruszaka zaczęli grać nieco skuteczniej i powoli odrabiali straty. W drugiej części meczu zawodnicy z Malachina prowadzili już tylko jedną bramką (12-  11). Końcówka meczu należała jednak do, prowadzonych przez Marcina Czapiewskiego, uczniów szkoły w Malachinie,  i to oni zwyciężyli 14 – 12.

We wtorek 29.11, w Hali Sportowej im. R. Bruskiego w Czersku, odbędzie się Finał Powiatowy Licealiady w Piłce Ręcznej Dziewcząt i Chłopców. Nasze miasto reprezentować będą dziewczęta z LO Czersk oraz Chłopcy z ZS w Malachinie. Trzymamy kciuki za zwycięstwo obu drużyn.

Mecz sędziowali: Dawid Haftka – sędzia główny; Maria Jażdżewska, Maja i Kaja Czapiewskie – obsługa stolika.