Artykuł reklamowy
Zwycięska seria Chojniczanki trwa
– czas na wyjazd do Elbląga!


Poprzedni sezon był pełen upadków dla kibiców i piłkarzy Chojniczanki, jednak kampania 2020/2021 rozpoczęła się idealnie. Chluba Grodu Tura zanotowała komplet zwycięstw w lidze i zameldowała się w kolejnej rundzie Pucharu Polski. Czego można się spodziewać po rywalizacji 4. kolejki z Olimpią Elbląg? Co przygotował w ofercie bukmacher Totolotek? Zapraszam do lektury!

Chojniczanka na drodze do I. Ligi?

Chluba Grodu Tura w poprzedniej kampanii spadła z I. Ligi, jednak cel na kampanię 2020/2021 był jasny – awans! Piłkarze i sztab szkoleniowy wzięli się ostro do pracy, co odbija się na wynikach. Chojniczanka pod wodzą Adama Noconia wygrała wszystkie mecze, włącznie ze sparingami, w których zwyciężyła Arkę Gdynia czy Bytovię.

Zawodnicy z Chojnic po trzech kolejkach ligowych mają na koncie dziewięć punktów i są jedyną drużyną w II. Lidze, która może się pochwalić takim rezultatem. Za ich plecami znajduje się Bytovia z dorobkiem siedmiu oczek. Chojniczanka rozpoczęła zmagania ligowe od domowego starcia z Pogonią Siedlce, które wygrała 4:2. Następnie podopieczni Adama Noconia zwyciężyli z Olimpią Grudziądz na wyjeździe, a przed tygodniem – pewne zwycięstwo 2:0 ze Zniczem Pruszków. Do tej pory spadkowicz z I. Ligi nie miał problemów z potwierdzaniem łatki faworyta.

Bukmacher Totolotek faworyzuje Chojniczankę również w starciu z Olimpią Elbląg, która jest w kryzysie na starcie sezonu. Znakomita forma gości z pewnością uzasadnia takie przewidywania. Oba zespoły zmierzyły się już raz w obecnej kampanii, gdzie w ramach Pucharu Polski Chojniczanka wygrała z Olimpią na swoim boisku 1:0. 

Statystyki – Chojniczanka:

    • Chluba Grodu Tura wygrała wszystkie mecze o punkty w tym sezonie.
    • Chojniczanka pod wodzą nowego trenera zwyciężyła we wszystkich rywalizacjach.
    • Ekipa z Chojnic straciła trzy gole ligowe od początku sezonu, strzelając dziewięć.
    • Chojniczanka to jedyna drużyna w I. Lidze z kompletem zwycięstw.
    • Oba zespoły zmierzyły się już raz w obecnej kampanii w Pucharze Polski – Chojniczanka wygrała 1:0.
    • Chojniczanka w każdym meczu ligowym zdobyła przynajmniej dwa gole.
    • Chluba Grodu Tura wygrała wszystkie mecze ligowe różnicą dwóch bramek.
    • Dwa ostatnie mecze wyjazdowe Chojniczanki to wyniki BTTS.
    • Chojniczanka nie przegrała w czterech ostatnich delegacjach. 

Warto odnotować, że Chojniczanka wyjątkowo dobrze wygląda w formacji ofensywnej, co nie było pewne przed rozpoczęciem sezonu, ponieważ z tego zespołu odszedł najlepszy strzelec – Mateusz Kuzimski. Olimpia Elbląg jest jedyną drużyną, która nie przegrała meczu o stawkę z Chlubą Grodu Tura różnicą dwóch bramek.

Olimpia Elbląg – misja utrzymanie! 

O ile Chojniczanka w tym sezonie zamierza grać o najwyższe cele, o tyle dla Olimpii sukcesem będzie utrzymanie. Ekipa z Elbląga rozpoczęła kampanię od wyjazdowej porażki z Chojniczanką w ramach Pucharu Polski. Był to pierwszy zwiastun trudnej przeprawy na ligowych boiskach – następnie prowadzona przez Łukasza Kowalskiego drużyna doznała trzech porażek w II. Lidze. Wigry Suwałki, Motor Lublin oraz Bytovia Bytów to zespoły, z którymi nie poradziła sobie Olimpia. 

Głównym problemem tego zespołu jeszcze z końcówki poprzedniej kampanii były statystyki z meczów wyjazdowych, przed i po wznowieniu rozgrywek w związku z pandemią. Na starcie nowego sezonu doszły jednak problemy przed własną publicznością, ponieważ nie można inaczej określić straty trzech bramek z beniaminkiem z Lublina. Chojniczanka będzie do tej pory zdecydowanie najtrudniejszą przeprawą, dlatego może dziwić kurs na poziomie 2.00 za zwycięstwo gości.

Olimpia Elbląg – statystyki:

    • Olimpia przegrała wszystkie mecze od początku sezonu.
    • 2/3 meczów ligowych w wykonaniu tego zespołu to porażki przy wyniku BTTS.
    • Olimpia nie zdobyła w tym sezonie więcej niż jednej bramki w meczu.
    • Ekipa z Elbląga jest przedostatnią drużyną w tabeli I. Ligi.
    • Olimpia zdobyła gola w każdym z ostatnich czterech meczów domowych.
    • Trzy ostatnie spotkania domowe z udziałem tego zespołu to wyniki BTTS i +2,5 gola.
    • Olimpia nie zanotowała remisu na swoim boisku od 9 listopada 2019 roku.
 

Statystyki Olimpii również nie mogą napawać kibiców tego zespołu optymizmem. Zarząd w czerwcu zapowiadał chęć walki o awans, przy jednoczesnym niezadłużaniu klubu, jednak już po trzech kolejkach widać, że drużyna z Elbląga, zamiast patrzeć do góry, musi się skupić na utrzymaniu ligowego bytu. 

O jakości kadry tego zespołu i aktualnej formie najlepiej świadczą przewidywania bukmachera Totolotek, który do tej pory tylko raz postawił ten zespół w roli faworyta – podczas przegranej rywalizacji z Motorem Lublin.

Oferta bukmachera Totolotek

Moim zdaniem kurs na wygraną Chojniczanki, który oscyluje w granicach 2.00, jest wyraźnie zawyżony i warto z niego skorzystać. Olimpia Elbląg ma na swoim koncie cztery kolejne porażki, w tym również przegrała z Chlubą Grodu Tura w Pucharze Polski. Podopieczni Adama Noconia są w znakomitej formie, o czym świadczy komplet wygranych na ligowych boiskach. Dodatkowo w każdym z tych meczów spadkowicz z I. Ligi zwyciężał z różnicą dwóch bramek!

Gospodarze nie mają atutów przed tym spotkaniem. Statystyki, forma i jakość kadry zdecydowanie przemawiają na korzyść gości. Olimpia od momentu przerwania rozgrywek w marcu, aż do dziś po ogłoszeniu w międzyczasie problemów klubu – nie potrafi się pozbierać.

W ofercie bukmachera Totolotek znajdują się również ciekawe propozycje związane z overem bramek. Co prawda, pierwsze spotkanie tych drużyn w ramach Pucharu Polski zakończyło się rezultatem 1:0, jednak Olimpia ma średnią dwóch straconych bramek na mecz w II. Lidze, a Chojniczanka w każdej z rozegranych rywalizacji strzeliła przynajmniej dwa gole. Możesz zagrać z oferty legalnego bukmachera sam over bramek +2,5 gola, lub połączyć to z wygraną gości dla zwiększenia kursu na kuponie!

Handicap 1:0 to również ryzykowna, ale mająca podłoże w statystykach propozycja – Chojniczanka do tej pory wygrała wszystkie mecze ligowe z przewagą dwóch bramek – Olimpia w defensywie radzi sobie słabo – sprawdź ofertę legalnego bukmachera Totolotek na to zdarzenie!
 

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

Zakłady wzajemne urządzane przez sieć Internet przyjmowane są na stronie internetowej Spółki pod adresem www.totolotek.pl na podstawie zezwolenia Ministerstwa Finansów z dnia 02.04.2019 r., na okres sześciu lat, o nr PS4.6831.8.2018.

Autor tekstu: Mateusz Nowak – redaktor Zagranie.com, absolwent dziennikarstwa sportowego na UAM i fan piłki nożnej!

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.