Artykuł reklamowy
Bezpieczny dom i firma
AS-TEL dla Ciebie!
ALARMY  KAMERY  TV SAT

 

UWAGA!
Większa liczba kanałów za darmo!
 

Skorzystaj z naszej oferty. Instalacja sprzętu do odbioru bezpłatnej telewizji cyfrowej. DVB-T w Polsce - cztery multipleksy, wkrótce prawie
30 kanałów telewizyjnych za darmo!

Anteny oraz sumatory sygnału ze wzmacniaczami w bardzo atrakcyjnych cenach!
Kompleksowa instalacja, niska cena!
Zapraszamy!

AS-TEL jest firmą działającą na rynku już od 2004 roku. W tym czasie zdobyliśmy wiele doświadczenia i wiedzy pozwalającej nam realizować nawet najbardziej zaawansowane instalacje teletechniczne. Cały czas doskonalimy nasze umiejętności na szkoleniach u renomowanych dostawców systemów teletechnicznych.

Dbamy o to aby na bieżąco śledzić zmieniające się technologie i wprowadzane rozwiązania. Każdego dnia przykładamy wszelkiej staranności, aby byli Państwo zadowoleni z naszych usług. Zapoznaj się z naszą ofertą. Dzięki nam możesz czuć się bezpiecznie. Zapraszamy wszystkich do współpracy.

Dzięki dostępnej technice, oraz wiedzy, możemy zintegrować dla Państwa cały system, tak aby całym systemem teletechnicznym można było sterować dosłownie jednym kliknięciem za pomocą komputera, tableta, pilota czy telefonu komórkowego. Zapraszamy serdecznie do kontaktu. Projekt i wycena bezpłatnie u klienta.
11_120Automatyka bram, rolet, bramy garażowe


W swojej ofercie posiadamy szeroki wybór bram garażowych, szlabanów parkingowych, automatyki do bram garażowych, jak i również do wjazdowych zarówno skrzydłowych i przesuwnych. Dzięki współpracy z firmą Nice Polska, dostarczyć możemy szeroką gamę produktów automatyki oraz bram dla każdego klienta w bardzo przystępnej cenie


antena_satInstalacje TV-Sat
Wykonujemy wszelkiego typu prace związane z instalacjami antenowymi: Instalacja indywidualnych anten TV - naziemnych i satelitarnych. Telewizyjne instalacje zbiorcze: satelitarne, naziemne, analogowe i cyfrowe. Remonty, naprawy, modernizacja i konserwacja instalacji antenowych.
sieci_komputerowe_120Okablowanie strukturalne, sieci komputerowe LAN, WAN, instalacje telefoniczne
Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie sieć komputerową, zarówno sieć LAN jak i również bezprzewodową WLAN. Dzięki temu będziesz miał dostęp do nieograniczonych zasobów sieci internet oraz interesujących Ciebie własnych zasobów w dowolnym miejscu w Twoim domu lub pracy na dowolnym urządzeniu.systm_alarmoweSystem Alarmowe SSWiN
Bezpieczeństwo to jedna z najwyżej cenionych wartości w życiu człowieka. Chcemy chronić siebie, swoich bliskich oraz nasze mienie. Proponujemy Państwu nowoczesne rozwiązania z zakresu SSWiN instalacja oraz serwis systemów alarmowych. W swojej ofercie posiadamy systemy alarmowe, w których funkcja dozoru jest realizowana przez szereg czujników, detektorów, kontaktronów, chroniących wnętrze domu. Polecamy alarmy przewodowe oraz bezprzewodowe, jak też kamery bezprzewodowe, które współpracują z systemami alarmowymi, korzystają one z komunikacji GSM/GPRS materiał wideo jest nagrywany na kartę pamięci, dzięki czemu kamera nie musi być podłączona do komputera lub rejestratora. Dołączone oprogramowanie umożliwia podgląd nagranego materiału przez telefon komórkowy. Oferujemy systemy alarmowe SSWiN na każdą kieszeń od małych i ekonomicznych rozwiązań, po rozbudowane wielozadaniowe instalacje.
Najbardziej rozbudowane systemy alarmowe dzięki wielu nowoczesnym funkcjom mogą wykonywać zadania systemu inteligentnego domu. Sterować oświetleniem, ogrzewaniem, bramą wjazdową, roletami, czy zraszaniem przydomowego trawnika.
Powyższymi funkcjami można sterować za pomocą odpowiednio skonfigurowanej centrali alarmowej również przebywając z dala od domu – poprzez telefon komórkowy lub internet.
Skontaktuj się z nami, a z całą pewnością dobierzemy coś do Twoich potrzeb.


ssssTelewizja przemysłowa CCTV
Często przebywając z dala od domu lub firmy chcielibyśmy wiedzieć co dzieje się z naszym dobytkiem. W takim przypadku idealnym rozwiązaniem są systemy monitoringu CCTV z j. angielskiego closed-circuit television w dosłownym znaczeniu telewizja w zamkniętym układzie - telewizja przemysłowa, ( telewizja dozorowa ). Monitoring CCTV pozwala na stałą kontrolę strzeżonego obszaru z dowolnego miejsca za pomocą komputera, palmtopa czy telefonu komórkowego.wideomofonKontrola dostępu KD, rejestracja czasu pracy RCP
Współczesne realia biznesowe wymagają od przedsiębiorstw stosowania inteligentnych rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa zapewniających pełną ochronę posiadanych zasobów zarówno materialnych, jaki i niematerialnych.
Jeżeli chcesz wiedzieć gdzie jest twój pracownik, w jakich godzinach przebywał w zakładzie, przygotujemy dla Ciebie system wspomagający kontrolę czasu pracy.Instalacje domofonowe i video-domofonowe.Wykonujemy instalacje domofonowe i wideodomofonowe analogowe , oraz cyfrowe
System analogowy dobrze sprawdza się w instalacjach, gdzie nie są wymagane specjalne zabezpieczenia, np. kod dostępu.


Serdecznie zapraszamy!

Szukaj nas na facebooku - TUTAJ

logo_400_02

AS - TEL CZERSK
ul. Ostrowskiego 16
89-650 Czersk
tel.: 600 619 428


 

 


Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.