14-12-16
KOMUNIKAT

POLICJANCI POSZUKUJĄ ZAGINIONEGO 41-LATKA

Policjanci poszukują 41-letniego Aleksandra Patok (na zdjęciu), mieszkańca powiatu starogardzkiego. Mężczyzna zaginął na terenie Francji podczas podróży pod koniec lipca 2016 roku i do chwili obecnej nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną.

Funkcjonariusze z wydziału kryminalnego starogardzkiej komendy poszukują Aleksandra Patok, który pod koniec lipca 2016 roku podróżując autokarem z Marsylii do Polski zaginął na terenie Francji. Mężczyzna  do chwili obecnej nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną.  

Rysopis: wzrost 170 cm,  waga ok. 70 kg; krępa budowa ciała; włosy blond, krótkie;  twarz owalna.

Osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu w/w proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym KPP w Starogardzie Gdańskim pod nr tel. /58/ 737-03-55, email: kppstarogard@pomorska.policja.gov.pl lub z najbliższą jednostką Policji telefony alarmowe 112 lub 997.

KPP Starogard Gdański


Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.