3-03-17
Gm. Czersk. Do 31 marca br.
Radna wystąpi ze spółki

Radna Anna Redzimska, która ponownie objęła mandat radnej w dn. 23 stycznia 2017 roku, zapowiada wystąpienie ze spółki partnerskiej świadczącej usługi pielęgniarskie. Radna informuje, że zaprzestanie prowadzenia działalności  z wykorzystaniem mienia gminy Czersk w terminie do 31 marca 2017 roku – siedziba spółki mieści się w czerskim SP ZOZ.

Przypomnijmy, w 2015 roku wojewoda zajął stanowisko w stosunku do radnej Anny Redzimskiej z klubu Widzimy Gminę Inaczej. Według wojewody radna naruszyła przepisy ustawy o samorządzie gminnym, poprzez prowadzenie działalności gospodarczej (spółka partnerska świadcząca usługi pielęgniarskie) w siedzibie mieszczącej się w budynku Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Czersku przy ul. Królowej Jadwigi. Stanowisko wojewody podtrzymał sądy - WSA i NSA. Radna straciła mandat, który objęła ponownie w wyborach uzupełniających.

(red)

Zobacz oświadczenie majątkowe oraz informację radnej Anny Redzimskiej - TUTAJ

 


Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.