12-03-17
Gm. Czersk. Zdarzenie drogowe w Łęgu
Corsa wylądowała na dachu

Kierujący oplem corsą nie opanował pojazdu, który zjechał z drogi uderzając  w skrzynki energetyczne i płot. W wyniku kolizji auto przewróciło się na dach, zatrzymując się na środku jezdni.

Do zdarzenia drogowego  doszło w niedzielę (12.03) ok. godz. 14.00 na ul. Polnej w Łęgu. Kierujący pojazdem, mieszkaniec powiatu starogardzkiego, jechał w kierunku ul. Chojnickiej (DK 22). W pewnym momencie auto zjechało na prawo, ścięło dwie skrzynki energetyczne i odcinek drewnianego płotu. Ostatecznie przewróciło się na dach, lądując na środku jezdni.

Kierowca opla jechał sam, doznał ogólnych potłuczeń ciała, był przytomny. Kwalifikowanej pierwszej pomocy medycznej udzieli mu strażacy, który pierwsi przyjechali na miejsce zdarzenia. Mężczyzna trafił do szpitala.

Interweniowała policja, zespół ratownictwa medycznego oraz druhowie z Łęga i Czerska.

(red)

(AKTUALIZACJA)
(13-03-17)


Policja informuje, że kierujący oplem corsą był trzeźwy. Za spowodowanie kolizji został ukarany mandatem w wysokości 400 zł, nałożono również na niego 6 punktów karnych.
 


Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.