29-05-17
Czersk. Fotorelacja z części artystyczno – sportowej
25-lecie Partnerstwa Miast
Czersk – Boizenburg / Elbe

Publikujemy kolejne zdjęcia z obchodów 25-lecia Partnerstwa Miast Czersk – Boizenburg / Elbe, które odbyły się 27 maja. Impreza rozpoczęła się barwną paradą ulicami miasta oraz posadzeniem Drzewek Partnerstwa w Parku Borowiackim. Poniżej fotorelacja z części artystyczno – sportowej.

W programie znalazły się występy artystyczne w języku niemieckim uczniów z Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Czersku. Na scenie zaprezentowała się grupa taneczna PARADISE, a także zespół folklorystyczny „Ziemia Czerska” oraz uczestnicy Ośrodka Kultury w Czersku. Przygotowano też spektakl pantomimiczny pt. „Pokój” w wykonaniu Teatru Snów z Gdańska! O Puchar Burmistrzów Miast Czersk – Boizenburg –  rywalizowali sportowcy z Boizenburga, a także samorządowcy, policjanci i strażacy z Czerska!

Rozgrywkom towarzyszyło wiele sportowych emocji. Dzięki zaciętej walce czerskim funkcjonariuszom udało się pokonać wszystkich przeciwników. Ostatecznie Puchar trafił w ręce drużyny Komisariatu Policji w Czersku, który odebrał kapitan drużyny asp. Marek Jasnoch, który okazał się także królem strzelców tego turnieju.

I miejsce zajęli czerscy policjanci, drugie lokalni samorządowcy, trzecie OSP Czersk, czwarte goście z Boizenburga. Podczas rozgrywek odbył się pokaz tańca nowoczesnego w wykonaniu młodzieży z Miasta Partnerskiego.

(red)
Fot. UM Czersk, KPP ChojniceZdobywcy pucharu - drużyna KP Czersk.


Zobacz również: 25-lecie Partnerstwa Miast Czersk – Boizenburg / Elbe (ZDJĘCIA, parada, sadzenie drzewek) - TUTAJ

 
Zdjęcia z obchodów 25-lecia Partnerstwa Miast Czersk – Boizenburg / Elbe - część artystyczno - sportowa:


Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.