10-08-17
Czersk. Śladem naszych publikacji
Pozew jest już w sądzie pracy. Jolanta Lipska chce wrócić na stanowisko dyrektora MGOPS w Czersku

Wczoraj (9.08) w Sądzie Pracy w Człuchowie został złożony pozew w sprawie braku wykonania przez burmistrz Czerska wyroku sądu nakazującego przywrócenie do pracy Jolanty Lipskiej, która po raz kolejny domaga się przywrócenia na stanowisko szefa MGOPS w Czersku.
 
Przypomnijmy, sąd nakazał przywrócenie do pracy Jolanty Lipskiej, ówczesnej dyrektor czerskiego MGOPS (na poprzednich warunkach), która została zwolniona w maju 2015 roku przez burmistrz Jolantę Fierek.  

Włodarz miała wykonać wyrok, ostatecznie 20 lipca br. burmistrz ponownie zwolniła z pracy Jolantę Lipską – pisaliśmy o sprawie

TUTAJ – „Burmistrz Jolanta Fierek zwolniła dziś z pracy Jolantę Lipską. Są wyniki ankiety w MGOPS” – (burmistrz w artykule wyjaśnia powody ponownego zwolnienia z pracy Jolanty Lipskiej) - 20 lipca 2017r.

oraz

TUTAJ -  „Po ponownym zwolnieniu Jolanty Lipskiej będzie odwołanie do sądu pracy. „W mojej dłoni topora nie było nie ma i nie będzie” - (Jolanta Lipska odnosi się do propozycji i słów burmistrz) - 25 lipca 2017r.

(red)

 


Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.