26-08-17
Czersk. Bieżące relacje na fb
Podróż czerszczanek wokół Islandii dobiega końca

Trzy czerszczanki – Zuzanna Muszyńska, Daria Landowska i Weronika Wasiniewska, zorganizowały zbiórkę charytatywną (wsparcie akcji, wpłaty, forma pomocy TUTAJ) dla Amnesty International Polska. W ramach wyzwania trochę piechotą, trochę na stopa 1339km podróżują wokół całej Islandii.

Podróż czerszczanek, którą rozpoczęły 7 sierpnia dobiega końca. Ostatnie dni wyprawy można śledzić na bieżąco na ich profilu fb:
TUTAJ

(red)

Ostatnie wpisy i zdjęcia:

Mamy zaliczony park krajobrazowy Thingvellir, w którym rozchodzą się dwie płyty tektoniczne- północno-amerykańska i euroazjatycka.  

Dowiozło nas wczoraj do Gullfossu dwóch Kalifornijczyków- okazuje się, że można na tylnym siedzeniu zmieścić 3 milenialsów z wielkimi plecakami. Kolejny super wodospad zaliczony.  Dalej pojechałyśmy do Geysiru z Kanadyjczykiem, który na co dzień uczy nauczycieli w Ghanie korzystać z elektroniki na lekcjach. Jak się wspomniane gejzery prezentowały mieliście wczoraj okazję zobaczyć na krótkim filmiku. Dziś ruszamy na Thingvellir!

 

Dziękujemy za donację! Wspierajmy Amnesty International razem (TUTAJ) http://pomagam.amnesty.org.pl/wyzwanie-amnesty/11-2488

(red)


Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.