29-08-17
Powiat chojnicki. Dwie osoby nie żyją
Nieszczęśliwe wypadki w Lichnowach i Czersku

Wczoraj (28.08) w powiecie chojnickim doszło do dwóch nieszczęśliwych wypadków, w wyniku których śmierć poniosły dwie osoby.

W Lichnowach (gm. Chojnice) ok. godz. 15.00 pracownik firmy zajmującej się wykańczaniem wnętrz (prowadzono prace w jednym z budynków) spadł z drabiny (z wysokości ok. 1,5 m) uderzając głową o posadzkę. W wyniku odniesionych obrażeń zmarł na miejscu.

Do drugiego tragicznego zdarzenia doszło w Czersku. Na terenie prywatnej posesji (w garażu, w kanale samochodowym) znaleziono młodego mężczyznę, który prawdopodobnie uległ nieszczęśliwemu wypadkowi. Jest podejrzenie, że zatruł się oparami benzyny podczas remontu auta. Wezwanym na miejsce (ok. godz. 19.00) służbom ratowniczym, dopiero po podjęciu akcji reanimacyjnej, udało się przywrócić funkcje życiowe czerszczanina, który śmigłowcem LPR został przetransportowany do chojnickiego szpitala. Śmigłowiec lądował na skrzyżowaniu w Czersku (zbieg ulic: Świerkowa, Kasztanowa, Leszczynowa). Niestety młody mężczyzna zmarł później w szpitalu.

W obu przypadkach prowadzone jest postępowanie, które ma wyjaśnić okoliczności zdarzeń do których doszło w Lichnowach i Czersku.

(red)

Zdjęcia i wideo - Czersk (28.08):

 


Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.