17-10-14
Powiat chojnicki. Każdy z trzech pokojów jest wyposażony w podwójne (!) łóżko
Komfortowy hotelik na piętrze posterunku

Nieoficjalne relacje informatorów potwierdziły się - na piętrze budynku rewiru policji w Charzykowach są pomieszczenia, których standard znacznie przewyższa zaplecze socjalne.

Po środowej wizycie zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji, insp. Czesława Koszykowskiego, chojniccy i charzykowscy policjanci dzisiaj (17.10.) udostępnili pomieszczenia na piętrze. I co się okazało?

Każdy z trzech pokojów jest wyposażony w podwójne (!) łóżko, dwa wygodne foteliki, szafki nocne a także w osobną łazienkę. Wprawdzie bez biczy wodnych, ale toalety są wykończone w wysokim standardzie, porównywalnym do przyzwoitych hoteli.

Nadto do dyspozycji gości jest wygodny i duży aneks kuchenny a także hol z wygodnymi kanapami. Aby było jeszcze bardziej komfortowo, na szerokości całego piętra znajduje się wygodny szeroki taras z siedziskami z rattanu. Jak na zaplecze socjalne - to aż nadto. Po krótkiej prezentacji tegoż piętra do dyspozycji dziennikarzy była rzeczniczka KPP w Chojnicach, Magdalena Stolp.

Zaproszeni dziennikarze pytali o szereg spraw - uzasadnienie tak wygórowanego komfortu, kwestii szybkiego odnalezienia kluczyka do pomieszczeń na piętrze czy potrzeby zakupu podwójnych łóżek. Na wszystkie te pytania powtarzała się jak mantra ta sama odpowiedź: - pytania prosimy kierować do zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji.

(ro)

 


Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.