13-11-17
Gm. Czersk. Okradziony z całego dobytku
„Pomagałem i nadal pomagam poszkodowanym, a tutaj spotkałem się z takim zbydlęceniem”

Grzegorz Kulesza z gm. Czersk zamieścił apel w portalu społecznościowym. Informuje, że został okradziony z całego dobytku.

„Od czasu nawałnicy jestem wolontariuszem w Rytlu. Pracuję w magazynie przy wydawaniu darów. Niestety z soboty na niedzielę(4-5 listopada) zostałem okradziony z całego dobytku. Oprócz urządzeń AGD i RTV, narzędzi, materiałów budowlanych ukradziono mi również rzeczy najpotrzebniejsze do przeżycia; ubrania, chemia, a nawet wyprawkę dla dziecka. Chciałem przygotować warunki na zamieszkanie mojej rodziny (mam półroczną córeczkę). Mieszkam w okolicach Rytla, dokładniej Błota 1. Ktokolwiek widział podejrzane pojazdy w tych regionach proszę o kontakt” – brzmi apel.

- Wszystko zniknęło. Sprawę zgłosiłem na policję, ale na razie nie mam informacji, aby znaleziono złodzieja. Jest mi bardzo przykro. Pomagałem i nadal pomagam poszkodowanym, a tutaj spotkałem się z takim zbydlęceniem, bo inaczej tego nie można nazwać jeśli ktoś kradnie nawet zabawki i pieluszki dla dziecka. Proszę o pomoc w ustaleniu złodzieja, można kontaktować się ze mną pod nr tel. 886 484 224 – informuje Grzegorz Kulesza, mieszkaniec sołectwa Rytel.

(red)  Na zdjęciu
Grzegorz Kulesza z półroczną córeczką.


Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.