21-10-14
Czersk. Dopiero w 21 minucie po raz pierwszy czerszczanie wyszli na prowadzenie
Dwa punkty dla piłkarzy ręcznych Borowiaka

Od początku meczu drużyna gospodarzy – Jedynka Morąg - postawiła twarde warunki gry. W pierwszej połowie czerscy szczypiorniści mieli problemy z przedarciem się przez obronę gospodarzy, co powodowało że do 20 minuty prowadzili miejscowi. Dopiero w 21 minucie po raz pierwszy Borowiak wyszedł na prowadzenie, które do końca pierwszej części meczu urosło do 4 bramek (11:15).

Przez całą drugą połowę czerszczanie kontrolowali przebieg meczu, nie pozwalając drużynie gospodarzy na odrobienie strat. Na 10 minut przed końcem spotkania, gdy Borowiak prowadził już 7 bramkami trener Piotr Fryca dał szansę gdy wszystkim zawodnikom, którzy pojechali na mecz. Dzięki tej wygranej kolejne dwa punkty pojechały do Czerska.

Jedynka Morąg - Borowiak Czersk 24:28 (11:15)

Skład : Sebastian Pstrąg (7 bramek), Mateusz Łoński (6), Marcin Czapiewski (5), Paweł Jakubowski (4), Mateusz Konik (3), Piotr Karczyński (2), Dominik Szarafin (1), Piotr Linda, Maciej Jakubowski, Kamil Łukasik, Gabriel Prabucki oraz w bramce : Kamil Klunder, Kamil Landowski, Wojciech Breszka .

Następny mecz szczypiorniści Borowiaka rozegrają w Czersku 29.10.2014  o godzinie 17:30 z drużyną z Ryjewa.