7-12-17
Czersk. Fotorelacja
Czerskie Mikołajki 2017

Tradycyjnie, 6 grudnia do Czerska zawitał Święty Mikołaj, zaskakując wszystkich od samego początku. Bowiem przyjechał na samochodzie Straży Pożarnej OSP Czersk. Pierwotnie, spotkanie miało odbyć się na Placu Ostrowskiego, lecz ze względu na niesprzyjające warunki pogodowe, organizatorzy zdecydowali się na przeniesienie imprezy do Ośrodka Kultury w Czersku.

Spotkanie z Mikołajem rozpoczął  Zastępca Burmistrza Grzegorz Klauza – wspólnym zapaleniem choinek. Następnie mieliśmy okazję obejrzeć niesamowite występy dzieci ze Świetlicy „Fasola”, Klubu Kreatywnego Małolata oraz uczestników zajęć wokalnych Ośrodka Kultury w Czersku.

Podczas spotkania z Mikołajem, nie zabrakło prezentów, wspólnych zdjęć, a przede wszystkim uśmiechu i radości dzieci! Nagrodzono również wszystkich uczestników biorących udział w konkursie plastycznym „Najpiękniejsza ozdoba choinkowa”.

UM Czersk (P.P.)
Fot. (red)


Zdjęcia z Mikołajem można nabyć w zakładzie fotograficznym Foto-Pazda w Czersku (ul. Ostrowskiego 9).


Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.