22-02-18
Czersk. Czesław Gawin objął mandat radnego
Ślubowanie na sesji

Dziś (22.02) na sesji Rady Miejskiej w Czersku Elżbieta Łangowska przewodnicząca Gminnej Komisji Wyborczej, wręczyła zaświadczenie o wyborze Czesławowi Gawinowi z Czerska, który wygrał wybory uzupełniające w  okręgu nr 7 (sołectwo Malachin i Mokre).

Po odebraniu zaświadczenia Czesław Gawin złożył ślubowanie i tym samym objął mandat radnego. Relację wideo również z tego punktu obrad sesji przedstawimy wkrótce.

Przypomnijmy, wybory uzupełniające w okręgu nr 7 odbyły się po utracie mandatu radnego przez Benedykta Adamczyka z KWW Jolanty Fierek. Czesław Gawin wygrał wybory uzupełniające bez przeprowadzenia głosowania, ponieważ był jedynym kandydatem (KWW Jolanty Fierek).

(red)


Czesław Gawin (na zdjęciu w środku) objął na dzisiejszej (22.02) sesji mandat radnego.Sesja Rady Miejskiej w Czersku (zdjęcia - ślubowanie 22.02):

 

 


Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.