9-03-18
Czersk. Sekretarz: Prace remontowe w SP ZOZ trwają
Mieszkańcy pytają o termin zakończenia remontu.
Mówią o chaosie organizacyjnym panującym
w czerskim SP ZOZ


W ubiegłym tygodniu (28.02) chojnicki Sanepid zamknął pomieszczenia, gdzie odbywała się rejestracja dzieci (zobacz artykuł). Powodem było prowadzenie prac remontowych w SP ZOZ w trakcie rejestrowania pacjentów.

Rejestracja została przeniesiona do pomieszczeń poradni ginekologicznej. W konsekwencji, jak słyszymy, nie są przyjmowane pacjentki poradni ginekologicznej. Mieszkańcy pytają o termin zakończenia remontu. Mówią o chaosie organizacyjnym panującym w czerskim SP ZOZ.

Chcieliśmy zapytać o te kwestie dyrektora placówki, ale był dziś nieuchwytny. Odpowiedzi udzielił sekretarz gminy Czersk.

- Prace remontowe w SP ZOZ trwają. Po ich zakończeniu i uzyskaniu pozytywnej opinii PSSE w Chojnicach, dotychczasowe miejsce rejestracji zostanie przywrócone. Ma do tego dojść w przyszłym tygodniu – informuje Tomasz Stoltmann, sekretarz gminy Czersk.

(red)

 


Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.