5-07-18
Gm. Czersk. Zderzenie na berlince w obrębie skrzyżowania z drogą prowadzącą do Zapory
Kolizja trzech aut na berlince

Wczoraj (4.07) przed godz. 17 na berlice (trasa Rytel – Jeziorki) doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych. Kolizja miała miejsce w obrębie skrzyżowania z drogą prowadzącą do Zapory.  

Z ustaleń policji wynika, że kierująca volkswagenem passatem podążająca w kierunku Czerska nie zachowała należytej ostrożności w konsekwencji chcą uniknąć najechania na tył poprzedzającego ją samochodu skręcającego w lewo – w drogę do Zapory - zjechała na przeciwny pas ruchu i uderzyła w jadącą z naprzeciwka toyotę avensis. Dodatkowo jeszcze zderzyła się swoim autem z poprzedzającym ją daewoo lanos.

Jedna z osób uczestniczących w zdarzeniu została przewieziona do szpitala.

Kierująca passatem – mieszkanka gm. Czersk - został uznana za winną spowodowania kolizji. Ukarano ją mandatem w wysokości 400 zł, nałożono też 6 punktów karnych.

Wszyscy uczestnicy stłuczki byli trzeźwi.

Na miejscu interweniowała policja, straż pożarna oraz zespół ratownictwa medycznego.

(red)

 


Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.