12-09-18
Czersk. 50-lecie piłki ręcznej w Czersku – zobacz PROGRAM – kolejne wydarzenia sportowe
Mecz SUPERLIGI - UKS PCM Kościerzyna
– Energa AZS Koszalin 20 – 41

Świętowanie 50-lecia piłki ręcznej w Czersku rozpoczęto z przytupem. W ubiegłym tygodniu, w naszym mieście, mecz w ramach rozgrywek PGNiG Superligi Kobiet, zagrały UKS PCM Kościerzyna oraz Energa AZS Koszlin. To spotkanie było pierwszym o punkty w najwyższej klasie rozgrywkowej, rozegranym na parkiecie Hali Sportowej im. R. Bruskiego w Czersku.

W minionym roku zawodniczki z Koszalina zdobyły brązowy medal superligi więc zgromadzeni kibice liczyli na widowisko na wysokim poziomie. Nie zawiedli się. Mecz od samego początku był prowadzony w szybkim tempie a akcje z obu stron mogły się podobać. Również od początku na boisku karty rozdawały piłkarki ręczne z Koszalina. Z każdą minutą powiększały one przewagę punktową ostatecznie zwyciężając 41 – 20. Mimo dużej różnicy bramek mecz był do końca zacięty a zawodniczki obu drużyn nie oszczędzały się ani przez chwilę.

Przed meczem przedstawiciele organizatorów wręczyli pamiątkowe upominki kapitanom drużyn oraz sędziom spotkania.

Hala Sportowa w Czersku

50-lecie piłki ręcznej w Czersku – zobacz PROGRAM – kolejne wydarzenia sportowe 13,14,15,16 września – TUTAJ - PLAKAT

 


Mecz w ramach rozgrywek PGNiG Superligi Kobiet, zagrały
w Czersku UKS PCM Kościerzyna oraz Energa AZS Koszlin -
TUTAJ

 

 


Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.