9-10-18
Gm. Czersk. Czytelnik przysłał zdjęcia, plakat zostanie usunięty
Plakat kandydata na burmistrza
Czerska zakrywa część obwieszczenia PKW


Jeden z naszych czytelników przysłał zdjęcia (poniżej), na których plakat kandydata na burmistrza  Czerska Przemysława Bieska-Talewskiego zakrywa część obwieszczenia Powiatowej Komisji Wyborczej w Chojnicach. Czytelnik wskazuje, że sytuacja dotyczy tablicy ogłoszeń przy świetlicy wiejskiej w Zapędowie. O odniesienie się do sprawy poprosiliśmy pełnomocnika wyborczego KW Dla Naszej Gminy.

- Oczywiście, że nie wolno zaklejać żadnych dokumentów, a tym bardziej obwieszczenia PKW, zabraniamy również zaklejania  materiałów wyborczych kontrkandydatów. Plakat zostanie usunięty i wyczulimy osoby współpracujące z nami, aby do takich sytuacji więcej nie dochodziło – informuje Bogumiła Ropińska,  Pełnomocnik Komitetu Wyborczego Stowarzyszenia "Dla Naszej Gminy".

(red)

 


Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.