Ogłoszenie

23 grudnia, godz. 16.00
Czerskie Betlejem - zaproszenie

Serdecznie zapraszamy wszystkich Mieszkańców oraz Gości Gminy Czersk na „CZERSKIE BETLEJEM”.

Spotkajmy się w niedzielę – 23 grudnia o godz.16.00 na Placu Ostrowskiego w Czersku. Stanie tam prawdziwy, wigilijny stół z barszczem, piernikami i opłatkiem. Będzie „żywa szopka” ze Świętą Rodziną, pastuszkami i zagrodami z żywymi zwierzętami. Nie zabraknie życzeń, które złożą m.in. pracownicy Urzędu Miejskiego w Czersku, radni Rady Miejskiej oraz Młodzieżowej Rady Miejskiej w Czersku, dyrektorzy i pracownicy szkół i przedszkoli, sołtysi, członkowie KGW i stowarzyszeń, pracownicy Nadleśnictwa Czersk oraz m.in. członkowie Klubu Sportowego BOROWIAK. W związku z ogłoszoną przez Prezydenta RP żałobą narodową, nie odbędzie się wspólne kolędowanie mieszkańców wraz z poszczególnymi organizacjami. Natomiast na wszystkich czekać będą podarunki, uroczyście przekażemy także Mieszkańcom Betlejemskie Światełko Pokoju - dlatego przynieśmy ze sobą lampiony, aby móc odpalić je tym wyjątkowym płomieniem i postawić na wigilijnym stole we własnym domu.

Nasze „Czerskie Betlejem” przygotowaliśmy wspólnie – począwszy od Rytlan, Łężan, Czerszczan, po mieszkańców Malachina, Klaskawy, Gotelpia, Mokrego, Łubnej Łęga Kolonii czy Będźmierowic - przyłączcie się do nas i bądźmy razem w ten szczególny czas. Zapraszamy!

UM Czersk


 


Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.