11-01-19
Czersk. Borowiak Czersk – piłka nożna, drużyna seniorów
Zmiana na stanowisku trenera

Zarząd Miejskiego Ludowego Klubu Sportowego Borowiak Czersk informuje, że Pan Damian Trzebiński nie jest już szkoleniowcem Borowiaka Czersk. Umowa została rozwiązana za porozumieniem stron. Decyzje zostały podjęte po wspólnych rozmowach z trenerem. Głównym powodem takiej decyzji były słabe wyniki drużyny. Chojnicki szkoleniowiec trenował nasz zespół od stycznia 2018 roku. Dziękujemy trenerowi za poświęcony czas, trud oraz włożoną pracę. Trenerowi Damianowi życzymy powodzenia w dalszej karierze trenerskiej oraz w życiu osobistym.

Bezzwłocznie informujemy również, iż zarząd Klubu doszedł do porozumienia z nowym szkoleniowcem Panem Arturem Papierowskim (na foto.), który przejmie obowiązki pierwszego trenera drużyny seniorów MLKS Borowiak Czersk. Nowy trener powinien być dobrze znany czerskim kibicom, ponieważ od października 2017 roku prowadził w naszym Klubie grupy młodzieżowe oraz pełnił funkcję Dyrektora Sportowego. Liczymy, że jego doświadczenie i świeże spojrzenie pomoże nam w osiągnięciu celu, jakim niezmiennie pozostaje utrzymanie w rozgrywkach na poziomie ligi okręgowej. Więcej informacji na temat nowego trenera można znaleźć w przedstawionym poniżej CV.

„Celem jest zbudowanie zespołu, który spokojnie poradzi sobie w lidze okręgowej i będzie starał wspinać się na jak najwyższy poziom sportowy. Obecnie poznaję drużynę, w przyszłym tygodniu będę przyglądać się zdolnej młodzieży, którą mamy oraz piłkarzom, którzy grają w najbliższej okolicy Czerska. Chciałbym, aby kilku młodych zawodników było ważnym ogniwem w drużynie. Ciężko pracujący będą dostawali szanse – zaznacza Artur Papierowski.

Serdecznie witamy nowego szkoleniowca w klubie!

Wykształcenie: Magister Wychowania Fizycznego – Akademia Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego Poznaniu, specjalizacja trenerska z piłki nożnej

Stopień trenerski: Trener UEFA A

Doświadczenie:

-    Nauczyciel wychowania fizycznego w klasach IV – VI oraz szkole ponadgimnazjalnej,

-    Trener w klasach sportowych pod patronatem KKS Lech Poznań S.A.,

-    Od maja 2009 r. do czerwca 2013 r. pierwszy trener rocznika 2003 w KS Warta Poznań,

-    Od września 2013 r. do czerwca 2016 r. pierwszy trener reprezentacji rocznika 2004 w Akademii Piłkarskiej Reissa Poznań

-    Szkolny koordynator ogólnopolskiego konkursu „Szkoła Sportowych Projektów II Edycja”

-    Od sierpnia 2016 r. Koordynator w KS Koziołek Poznań oraz pierwszy trener Juniora Młodszego B2.

-    Od października 2017 r. Dyrektor Sportowy MLKS Borowiak Czersk oraz trener w grupach młodzieżowych

 

Mat. Borowiak Czersk

 


Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.