17-02-15
Czersk. Dziadek dumny z wnucząt
Wojtek z siostrą Marysią zebrali 30 kg nakrętek

Niespełna sześcioletni Wojtek Miętki z Czerska kontynuuje akcję zbierania nakrętek. Minął rok i mały czerszczanin wraz z dziadkiem Mirosławem oraz dwuletnią siostrą Marysią przywieźli do Przedszkola Samorządowego nr 2 im. Jana Brzechwy kolejną porcję tworzywa sztucznego.

Rodzinie udało się zebrać przez rok 30 kg nakrętek. Trzy worki przekazano na ręce wicedyrektor Bożeny Dąbkowskiej i Katarzyny Wesołowskiej – Konefał.

Surowiec  trafi na rzecz osób potrzebujących. Dumny z  wnuczka jest dziadek, który podkreśla, że Wojtek pilnował, aby cała rodzina, nawet ta w Niemczech, zbierała nakrętki. W ubiegłym roku rodzina przekazała do przedszkola 11,5 kg plastikowych nakrętek.

(red)

Trzy worki (30 kg nakrętek) przekazano na ręce wicedyrektor Bożeny Dąbkowskiej i Katarzyny Wesołowskiej – Konefał. Dziadek Mirosław nie krył dumy ze swoich wnucząt.


Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.