Ogłoszenie
Co nowego dla Mieszkańców
Porady prawne, dyżur przewodniczącego RM,
nowe godziny otwarcia urzędu


„Uprzejmie informuję Mieszkańców Gminy Czersk, że uruchamiamy stały, cotygodniowy dyżur prawnika. Pomoc prawna udzielana będzie mieszkańcom na zasadach bezpłatności, poufności i powszechnej dostępności. Swoim zakresem obejmie porady prawne, opinie, wskazywanie dróg postępowania. Wyłączeniu ulegają kwestie zastępstwa prawnego i procesowego. Wiązałoby się to bowiem z utrudnieniami logistycznymi oraz zbyt dużymi nakładami finansowymi dla Gminy.

Porady będą udzielane w każdy wtorek miesiąca, w godzinach od 10.00 do 17.00, w biurze Przewodniczącego Rady Miejskiej. Nie będzie obowiązku dokonywania jakiejkolwiek wcześniejszej rejestracji czy konieczności umówienia swojej wizyty. O porządku przyjęcia przez prawnika decydować będzie kolejność przybycia do urzędu.

Poza tym pragnę przypomnieć, że zmieniłam godziny naszego urzędowania w ratuszu tak, by mogli Państwo wybrać optymalną dla siebie porę na załatwienie spraw w naszym urzędzie, bez konieczności brania na tę okoliczność urlopów czy zwolnień w swoich miejscach pracy. Urząd Miejski czynny jest następująco:

- w poniedziałki od 8.00 do 15.00

- we wtorki od 8.00 do 17.00

- w środy od 8.00 do 16.00

- w czwartki od 8.00 do 15.00

- w piątki od 8.00 do 17.00

Będę zmierzać do tego, by może jeszcze w tym roku urząd czynny był we wszystkie dni tygodnia w jednakowej porze, to znaczy od 8.00 do 17.00.

Przewodniczący Rady Miejskiej - pan Grzegorz Kobierowski zmienił pory swoich dyżurów dla mieszkańców. Będą one miały miejsce w każdy czwartek, w  godzinach od 15.00 do 16.00.


Z poważaniem
Jolanta Fierek
Burmistrz Czerska”

 


Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.