17-07-15
Region. Uroczyste zakończenie 56. Dni Borów Tucholskich

Bracia i Krzysztof Cugowski wystąpią w Tucholi!

Burmistrz Tucholi zaprasza na uroczyste zakończenie 56. Dni Borów Tucholskich
Impreza odbędzie się 19 lipca (niedziela) przy ul. Witosa w Tucholi od godz. 18:00. Wystapią zespół „MPDWA”,  zespół „CRAZY”  około godz. 21:00. BRACIA oraz gościnnie Krzysztof Cugowski.


Publiczność będzie świadkiem niezwykłego koncertu, podczas którego usłyszy największe hity zespołu Bracia oraz kilka przebojów Budki Suflera. W ubiegłym roku Budka Suflera zakończyła swoją działalność po 40 latach istnienia, zamykając ważny rozdział w historii polskiego rocka.Zespół Bracia istnieje od 2001 roku i jest obecnie jednym z najbardziej cenionych zespołów rockowych w Polsce. Na czele formacji stoją bracia Piotr i Wojciech Cugowscy. Piotr jest jednym z najwybitniejszych polskich wokalistów, natomiast Wojtek jest cenionym w branży muzycznej gitarzystą.

Zespół ma w dorobku cztery płyty: „Fobrock”, „Trubiute to Queen”, „Zapamiętaj” oraz najnowszy „Zmienić zdarzeń bieg”.

Za album „Zmienić zdarzeń bieg” otrzymali podczas ostatniego festiwalu w Sopocie złotą płytę. Pochodzące z tego albumu przeboje „Nad przepaścią”, „Wierzę w lepszy świat”, „Po drugiej stronie chmur” czy „To jest mój dzień” znają już chyba wszyscy. 3 marca ukazała się „Platynowa edycja” tej płyty z nowym utworem „Niepisane” oraz dvd z akustycznym koncertem zarejestrowanym na Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie.

Skład zespołu:

Piotr Cugowski - śpiew

Wojciech Cugowski - gitara, śpiew

Tomasz Gołąb - gitara basowa

Jarosław Chilkiewicz - gitara

Bartłomiej Pawlus – perkusja

oraz gość specjalny:

Krzysztof Cugowski – śpiew


mat. UM Tuchola


fot. AKPA Gala RMF

 

 


Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.