23-01-16
Gmina Czersk. Dzieci przygotowały ciekawy i wesoły program artystyczny
Dzień Babci i Dziadka w SP Gotelp

W czwartkowe (21.01), styczniowe przedpołudnie na zaproszenie uczniów ze Szkoły Podstawowej w Gotelpiu do świetlicy środowiskowej tłumnie przybyły Babcie u boku swych przystojnych i dziarskich Dziadków.


Dzisiejsze Babcie prawie w niczym nie przypominają tych z dawnych baśni, o nie! Współczesna babcia jest kobietą piękną, zadbaną, nowoczesną i umie rozważne korzystać z Internetu. Jednak co nie uległo zmianie, to wielkie i czułe serce w stosunku do swoich wnucząt. To one są od rozpieszczania i pocieszania maluchów i tych już nieco starszych. W związku z tym dzieci z kl. „0” – III z okazji Dnia Babci i Dziadka przygotowały ciekawy i wesoły program artystyczny, aby w ten sposób podziękować za serce, dobroć i życzliwość.

Niejedna Babcia i niejeden Dziadek ze wzruszenia ukradkiem ocierał łzy, gdyż występ każdego dziecka zapierał dech w piersiach. Po tak wspaniałych popisach aktorskich na twarzach przybyłych gości można było zauważyć wzruszenie i dumę ze swoich wnucząt. Później był czas na poczęstunek w miłej, prawie rodzinnej atmosferze.

Opracowała: Ewa Pęczak
Zdjęcia: Marta WęsierskaMateriały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.