Artykuł reklamowy
AN-DREW
Najlepsze meble ogrodowe pod słońcem!

Firma „AN-DREW” oferuje place zabaw, zjeżdżalnie, meble ogrodowe, altany, drewutnie, szopki narzędziowe, budy dla psów i wiele, wiele innych wyrobów!

Wyróżnia nas:

Indywidualne podejście do klienta
Dbając o najwyższy poziom obsługi klienta , dla każdego mamy indywidualne podejście oraz ofertę. Wiemy że oczekiwania naszych klientów są różnorodne dlatego staramy się dać państwu 100 % satysfakcji z naszej pracy.

Doskonałość i profesjonalizm
Wiele lat naszej działalności daje nam doświadczanie w naszej branży dlatego do każdego zamówienia dokładamy najwyższej staranności i profesjonalizmu.

Gwarancja
Nasze produkty objęte są gwarancją , a zatem w razie uszkodzenia np. podczas transportu lub innych  nieprawidłowości produkcyjnych wykwalifikowany personel naprawi ustrkę w jak najkrótszym terminie.

GALERIA ZDJĘĆ – PRODUKTY
(TUTAJ):Rodzaj działalności:
Doradztwo, projekty oraz wykonawstwo mebli z litego drewna. Specjalizujemy się w wykonawstwie mebli z drewna najwyższej jakości. W naszej ofercie znajdą Państwo meble ogrodowe, meble na zamówienie, altany ogrodowe, regały, komody i wiele innych produktów z drewna. Zapraszamy do kontaktu.


"AN-DREW"
Wyb. pod Łubne 10 89-650 Czersk
tel. 662 128 251
e-mail: an-drew2013@wp.pl


www.an-drew.dejm.pl

ZAPRASZAMY

 


OFERTY PRACY
Stolarz
Pomocnik stolarza


Poszukujemy osób do pracy w zawodzie stolarz oraz pomocnik stolarza.


Wymagania:
- znajomość pracy w stolarstwie.

Miejsce pracy: Czersk

KONTAKT:

tel. 662 128 251


Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.