16-04-24
Czersk. ZDJĘCIA
CZERSK. BSMS Bartoszyce - MKS Handball Czersk 26:30 (12:14)

MKS Handball Czersk zwycięża w Bartoszycach! W minioną niedzielę 14 kwietnia odbył się przedostatni mecz naszej drużyny w tym sezonie. Przeciwnikiem był BSMS Bartoszyce, który pomimo nie za wysokiej pozycji w tabeli, niejednokrotnie potrafił postawić się silniejszym przeciwnikom. Tak było też i w meczu z nami.

Wynik meczu od początku oscylował wokół remisu. Dopiero pod koniec pierwszej połowy wyszliśmy na nieznaczną przewagę i na przerwę schodziliśmy prowadząc 14:12.
Po zmianie stron staraliśmy się kontrolować przebieg spotkania i nie dać się dogonić przeciwnikom z Bartoszyc.

Mecz zakończył się wynikiem 30:26 i z zadowoleniem mogliśmy wracać do Czerska z trzema punktami na koncie.

Do końca sezonu pozostał jeden wyjazdowy mecz, który rozegramy z drużyną z Olecka.

Wystąpiliśmy w składzie:
Kamil Spychalski, Kamil Klunder - Michał Rostankowski (7 bramek), Paweł Jakubowski (5), Ksawery Burchardt (5), Bartłomiej Węckowski (3), Mateusz Łoński (3), Marcin Karbowski (2), Mateusz Gliniecki (2), Damian Rostankowski (2), Paweł Moczadło (1), Paweł Kocikowski.
Poniżej kilka zdjęć z  fotorelacji meczowej zamieszczonej na funpage`u gospodarzy.