11-12-23
Czersk. ZDJĘCIA
CZERSK. MKS Handball Czersk - BSMS Bartoszyce 42:28 (19:11). Wygrywamy z sąsiadem w tabeli i wracamy na 6 miejsce!

W kolejnym spotkaniu rozegranym w ramach rozgrywek o mistrzostwo II ligi nasz MKS pokonał wczoraj BSMS Bartoszyce 42:28 (19:11). Tylko pierwsze minuty spotkania były wyrównane. W 6 minucie goście prowadzili jeszcze 4:3, jednak po trafieniach Karola Radeckiego i Mateusza Łońskiego, nasz zespół wyszedł na prowadzenie, którego nie oddał już do ostatniego gwizdka sędziów.

Z biegiem kolejnych minut MKS powiększał swą przewagę. Na przerwę schodziliśmy przy stanie 19:11.
Po zmianie stron, obraz meczu nie zmienił się. To nasza drużyna dyktowała warunki gry, a trener Paweł Jakubowski, pozwolił pograć całej meczowej szesnastce zawodników. Ostatecznie wysoko pokonaliśmy BSMS Bartoszyce 42:28.

W przerwach meczu, co staje się już tradycją, na parkiecie występowały nasze cheerleaderki. Ponadto, licznie zebrani Kibice, mogli także podziwiać występy grup dzieci i młodzieży ze Studia Tańca "Finally".

MKS wystąpił w składzie:

Piotr Wesołowski, Patryk Pliszka - Karol Radecki (10 bramek), Michał Rostankowski (7), Damian Rostankowski (4), Mateusz Łoński (4), Mateusz Gliniecki (4), Mateusz Konik (3), Aleksander Bronk (3), Ksawery Burchardt (3), Paweł Jakubowski (1), Paweł Moczadło (1), Paweł Kocikowski (1), Bartłomiej Węckowski (1), Łukasz Krasucki, Mateusz Lenz.

Już w najbliższą niedzielę (17.12.) czeka nas ostatnie spotkanie I rundy rozgrywek. Naszym rywalem będzie MLKS Czarni Olecko. Wierzymy, że nasz zespół zdobędzie w nim komplet punków i umocni się w środkowej części tabeli II ligi. Początek spotkania o godzinie 14.00.