24-10-18
Czersk. Kolejne punkty
Dwa remisy Olimpii

W ubiegłym tygodniu seniorzy Olimpii zagrali mecz na wyjeździe z liderem B klasy Unią Klawkowo.

To miał być łatwy mecz dla gospodarzy i wszystko na to wskazywało. Gospodarze objęli prowadzenie i dorzucili jeszcze dwa gole. Wynik praktycznie był ustawiony. Jednak lider zapomniał, że gra się 90 minut, a nawet trochę dłużej. W 85 minucie padła pierwsza bramka dla Olimpii, a chwilę później było już 3:2.

Sędzia doliczył 3  minuty i to wystarczyło, żeby doprowadzić do remisu. Piotr Marach ustrzelił w 8 minut hattricka, a szkoda bo miał chęć strzelić gospodarzom jeszcze jedną bramkę.

Na szczęście gospodarzy, sędzia zakończył spotkanie i Unia musiała podzielić się punktami.

W sobotę (20.10) Olimpia podejmowała u siebie Brdę W. Chełmy. Mecz w pierwszej połowie był wyrównany, ale to goście wypracowali sobie akcję z rzutu rożnego i zdobyli bramkę.

Podrażnili tym piłkarzy Olimpii, którzy po przerwie wręcz oblegali bramkę gości. Jednak skuteczność strzelecka zawodników Olimpii pozostawiała wiele do życzenia. Dopiero w 75 minucie udało się strzelić wyrównującą bramkę, a pod koniec meczu strzeli zwycięskiego gola.

Tym samym Olimpia zdobyła kolejne punkty. Bramki dla Olimpii zdobyli Łukasz Brzeziński i niezawodny Piotr Marach.