OFERTA PRACY - POSZUKUJEMY SERWISANTA STOLARKI BUDOWLANEJ - FIRMA SAŁATA

Lubisz majsterkować? Jeśli tak, to właśnie praca dla Ciebie!

Poszukujemy osoby do pracy na stanowisko SERWISANTA STOLARKI BUDOWLANEJ.

Zakres obowiązków:

- serwisy okien, drzwi, bram, rolet
- regulowanie okien i drzwi
- drobne prace montażowe
- analiza usterek i rozwiązywanie problemów technicznych
- raportowanie wykonanych działań

Oczekujemy:

-Prawo jazdy kat B
-Odpowiedzialność i sumienność w realizacji powierzonych zadań
-Dyspozycyjność
-Samodzielność w działaniu
-Dbanie o powierzone narzędzia pracy
-Konieczne doświadczenie na podobnym stanowisku oraz samodzielność w działaniu

Oferujemy:

-Atrakcyjne wynagrodzenie
-Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
-Pracę w miłej atmosferze
-Ciągłe podnoszenie kwalifikacji poprzez szkolenia zewnętrzne/wewnętrzne

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny: 798-305-648
lub wysłanie CV na adres:
[email protected]

PRZYPOMINAMY RÓWNIEŻ, ŻE DO 15 MAJA WŁĄCZNIE
TRWA NASZ KONKURS URODZINOWY!

NAGRODY ZA BLISKO 20 TYS. ZŁ!