4-12-23
Czersk. ZDJĘCIA, WYNIKI
Ogólnopolskie Mistrzostwa w Tańcu Nowoczesnym "Roztańczone Pomorze" - 2. grudnia 2023. Dziewczyny
ze studia tańca w Czersku na podium. GRATULACJE!

W sobotę, po raz pierwszy na arenie turniejowej debiutował nasz zespół "Fina` Kids One". Dziewczyny z gminy Czersk zajęły trzecie miejsce w kategorii Taniec Współczesny Formacje! Był to pierwszy i niezwykle udany występ naszego teamu!

Na scenie reprezentowały nas również dwie solistki z Domu Kultury im. Hieronima Derdowskiego w Wielu. Julia Plata - Bucław, która tańczyła w kategorii taniec współczesny improwizacje, gdzie po zaciekłej walce wywalczyła finał i uplasowała się na satysfakcjonującym 7. miejscu na ponad 40 zawodniczek. Na drugim miejscu podium stanęła Aleksandra Gosz, która startowała w kategorii Taniec Współczesny Solo Debiuty.

Gratulujemy dziewczynom i życzymy dalszych sukcesów!

Do zawodów dziewczyny przygotowała nasza instruktorka - Julia Szczęsna.