15-03-18
Czersk. Zobacz wyniki
Powtórka z poprzedniego roku. Drużyna
ZSS Czersk mistrzem województwa


Drużyna Zespołu Szkół Specjalnych w Czersku została mistrzem województwa pomorskiego w halowej piłce nożnej. W mistrzostwach, które odbyły się 14.03.2018r. na Hali Sportowej im. R. Bruskiego w Czersku uczestniczyło sześć najlepszych drużyn, wyłonionych w rozgrywkach rejonowych. Reprezentowali oni szkoły z Wejherowa, Kołozębia, Słupska, Chojnic, Człuchowa i gospodarzy turnieju Czerska.


Wyniki grupowe:
Grupa A
Czersk-Kołoząb 1:4
Gdynia-Człuchów 3:0
Kołoząb- Człuchów 4:0

Grupa B
Słupsk.-Wejherowo 0:6
Słupsk-Chojnice 0:1
Wejherowo-Chojnice 5:0

Mecz o V miejsce
Człuchów-Słupsk 5:0

Pierwszy półfinał:
Chojnice-Kołoząb 0:7

Drugi półfinał:
Wejherowo-Czersk 1:2

Mecz o III miejsce:
Chojnice-Wejherowo 0:9
 
Finał:
Czersk – Kołoząb 3:2

Wybrano również najlepszego bramkarza, został nim zawodnik z Kołozębia Kacper Berliński. Najlepszym zawodnikiem uznano Igora Godlewskiego również z Kołozębia, królem strzelców został, strzelec 13 bramek, Dawid  Kozłowski  z Wejherowa. Zawodnicy ci otrzymali nagrody indywidualne i dyplomy i tematyczne statuetki. Wszystkie  zespoły otrzymały puchary i dyplomy. Pierwsze trzy , medale i nagrody rzeczowe. Nagrody, puchary i medale ufundowane zostały przez Marszałka Województwa Pomorskiego, Starostę Chojnickiego i Burmistrza Czerska.

Skład zwycięskiej drużyny:
Dawid Turzyński (2 brameki), Krystian Lewandowski, Mateusz Rekowski(3), Alan Górski (2), jakub Miszczak, Jakub Zdunek, Damian Górski, Janikowski Jan
Trenerem i opiekunem drużyny jest Jarosław Fidurski.

mat. Jarosław Fidurski

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.