Ogłoszenie
OFERTA PRACY
SAMODZIELNA KSIĘGOWA/KSIĘGOWY

FIRMA „LASKOWSKI” poszukuje kandydata na stanowisko:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • księgowanie dokumentów KPiR
  • samodzielne prowadzenie ksiąg rachunkowych
  • sporządzanie sprawozdań finansowych
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych i prowadzenie dokumentacji podatkowej (PIT, JPK, CIT, VAT, PFRON)
  • Przygotowywanie sprawozdań finansowych oraz bilansów okresowych
  • Przygotowywanie i naliczanie list płac,
  • Obsługa kadrowo - płacowa
  • kontrola poprawności księgowań, uzgadnianie sald
  • sporządzanie sprawozdań finansowych zgodnie z Ustawą o Rachunkowości
  • uzgadnianie ewidencji z kontami księgi głównej
  • dekretowanie i księgowanie dokumentów
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych i wartości niematerialnych i prawnych
  • prowadzenie innych ewidencji wymaganych przepisami
  • udział w audytach i kontrolach podatkowych
  • inne bieżące zadania z zakresu księgowości
  • Kontakty z organami administracji publicznej (US itp.)
CZEGO OCZEKUJEMY:
  • Dwuletnie doświadczenie w pracy w księgowości na pełnych księgach oraz ewidencji księgowych;
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (Finanse, Rachunkowość, Ekonomia bądź pokrewne) lub studia podyplomowe w dziedzinie rachunkowości;
  • Znajomości ustawy o rachunkowości oraz ustaw podatkowych (VAT, CIT, PIT);
  • Znajomość rozliczeń kadrowo-płacowych;
  • Dokładności, systematyczności, terminowości i rzetelności w wykonywaniu powierzonych zadań;
OFERUJEMY:
  • Zatrudnienie na umowę o pracę w polskiej firmie z tradycją,
  • Szkolenia,
  • Dodatkowy pakiet ubezpieczeń,
  • Wpływ na dalszy rozwój firmy.
CV prosimy wysyłać na adres:

Kontakt: 506 079 984