10-01-19
Gm. Czersk. Śladem naszych publikacji
Oświadczenie KGW Klaskawa

Publikujemy oświadczenie Koła Gospodyń Wiejskich w Klaskawie (poniżej).

Temat wynajmu sali w świetlicy wiejskiej w Klaskawie był podejmowany - TUTAJ.

(red)

„Oświadczenie

W związku z ukazaniem się na Wizji Lokalnej artykułu w dniu 09.01.2019r dotyczącego licznych skarg w stosunku do funkcjonowania świetlicy wiejskiej w Klaskawie, która jest w użyczeniu KGW Klaskawa,  wyjaśniamy co następuje:  Funkcjonowanie świetlicy jest ściśle związane z naszą działalnością. Do chwili obecnej nie zostałyśmy poinformowane o żadnych skargach, które  wpłynęły pod naszym adresem do Włodarzy Gminy. Dlatego nie zgadzamy się z wypowiedzią Pani Wiceburmistrz na Wizji Lokalnej. KGW zawsze dba o dobro i wizerunek gminy i sołectwa. Swoją działalnością promuje Sołectwo na licznych imprezach kulturalnych i plenerowych organizowanych przez gminę i nie tylko. Organizuje spotkania z udziałem dzieci wraz z rodzinami: Piknik Rodzinny, Święto Bulwy, Mikołajki, Bal Karnawałowy itd. Współpracujemy z innymi Stowarzyszeniami i KGW. W pracę na rzecz mieszkańców wkładamy całe serce i swój wolny czas bezinteresownie.

Do tej pory KGW nie miało żadnych problemów  związanych z naszą działalnością.    
Próbuje się nas szykanować, pomawiać i  zastraszać. Natomiast wszyscy zapomnieli o rozliczeniu Pana Sołtysa Sołectwa Klaskawa z przeprowadzonej kontroli w miesiącu październiku 2018 roku przez Urząd Miasta dotyczącej działalności Sołectwa Klaskawa i funduszu sołeckiego. Do dnia dzisiejszego nie został przekazany do publicznej wiadomości (BIP) protokół pokontrolny, który zawiera liczne nieprawidłowości i uchybienia.

                                                                                                                  KGW Klaskawa”

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.